Önce İnsan Sonra Haber

Mesut Yılmaz'ın mutluluk kaynağı

Yılmaz ailesinin evinde Ceylin fırtınası esiyor. Fanatik Galatasaraylı Ceylin takımının şampiyonluğunu kutlamayı ihmal etmedi.

Spor 6 Haziran 2019 Perşembe / 3 ay önce
Mesut Yılmaz'ın mutluluk kaynağı

Ekleyen: Kozmiktürk

Kozmiktürk-Özel

Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın bugünlerde en büyük uğraşı ve eğlencesi torunu Ceylin Yılmaz. Yılmaz gününün büyük bölümünü torunu Ceylin Yılmaz ile geçiriyor.

Yılmaz'ın aktif siyaset yıllarında Ankara Nenehatun'daki evde neşe kaynağı küçük oğul Hasan Yılmaz'dı. Hasan da babası gibi Galatasaray taraftarıydı ve başarılı günlerde köpeği Daisy ve Galatasaray bayrağı ile evin bahçesinde poz verirdi.

O küçük Hasan büyüdü evlendi, çocuk sahibi oldu. İsmini Ceylin koydu. Küçük Ceylin babası Hasan Yılmaz'ın çocukluğunda yaptığı gibi Galatasaray formasıyla takımının başarısını kutlamaya başladı. 

Bunun son örneği Galatasaray'ın Başakşehir'i yenerek şampiyonluğu garantilediği maçın ardından yaşandı. Mesut Yılmaz'ın Beykoz Konakları'ndaki evinde o akşam büyük sevinç yaşandı. Aile boyu Galatasaray taraftarı olan Yılmaz'lardaki en çarpıcı sevinç karesini ise küçük Ceylin'in bu pozu oluşturdu.

Galatasaray formasını giyen Ceylin, Dede Mesut Yılmaz'ın yanında mutluluk pozu verdi. Mesut Yılmaz'da torununun bu mutlu anınını elindeki telefonla kayıt altına aldı.

 

Mesutyılmazceylintorungalatasaray