Önce İnsan Sonra Haber

Gideceğiz yetimin hakkını hep beraber savunacağız

Benim dönemimde herhangi bir personelim yolsuzluktan yargılanırsa namus, şeref sözü...

Gündem 12 Ocak 2021 Salı / 4 gün önce
Gideceğiz yetimin hakkını hep beraber savunacağız

Ekleyen: Kozmiktürk

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, yılın ilk belediye toplantısında yaptığı açıklamada, Ankara halkının uğratıldığı zararların olduğunu belirterek, “Yüze yakın dosya var. Daha da geliyor. Açıkca Ankara halkının uğratıldığı zararlar var. Bunlarda da sizlerden katkı bekliyorum. Gideceğiz yetimin hakkını hep beraber savunacağız” ifadelerini kullandı.

Yeniçağ'ın aktardığına göre Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı Ocak Ayı 1. Birleşimi yapıldı. Toplantıda konuşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Melih Gökçek dönemini kast ederek Ankara halkının uğratıldığı zararların ve yüze yakın dosyanın olduğunu belirtti.

Dedikodu ile kamu görevlilerinin karalanamayacağının altını çizen Başkan Mansur Yavaş, “Benim dönemimde herhangi bir personelim yolsuzluktan yargılanırsa namus, şeref sözü. Ben de o davaya müdahil olacağım. Ama şunu da bekliyorum. Yüze yakın dosya var. Daha da geliyor. Açıkca Ankara halkının uğratıldığı zararlar var. Bunlarda da sizlerden katkı bekliyorum. Gideceğiz yetimin hakkını hep beraber savunacağız” ifadelerini kullandı.

mansuryavaşyolsuzluklar