Önce İnsan Sonra Haber

PKK'nın Mahmur sorumlusu öldürüldü

Hain ve bölücü örgütün Mahmur’u terörün 'kuluçka merkezi' olarak kullanmasına müsaade etmeyecek, terörü kaynağında kurutmaya devam edeceğiz

Gündem 6 Haziran 2021 Pazar / 7 gün önce
PKK'nın Mahmur sorumlusu öldürüldü

Ekleyen: Kozmiktürk

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Milletimize güzel bir haber vermek istiyorum" diyerek, PKK'nın üst düzey yöneticisi ve Mahmur genel sorumlusu Selman Bozkır'ın etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Hain ve bölücü örgütün Mahmur'u terörün 'kuluçka merkezi' olarak kullanmasına müsaade etmeyeceğiz" dedi. Erdoğan’ın açıklaması şöyle:

"Buradan Milletimize güzel bir haber vermek istiyorum. Terör örgütü PKK’nın üst düzey yöneticisi ve Mahmur genel sorumlusu 'Doktor Hüseyin' kod adlı Selman Bozkır, dün Milli İstihbarat Teşkilatı’mızın kahramanları tarafından etkisiz hale getirildi. Bu başarılı operasyonda emeği geçen tüm arkadaşlarıma Milletim adına teşekkür ediyorum. Hain ve bölücü örgütün Mahmur’u terörün 'kuluçka merkezi' olarak kullanmasına müsaade etmeyecek, terörü kaynağında kurutmaya devam edeceğiz.”(Ankahaber)

mahmurkampı