Önce İnsan Sonra Haber

Biri yakışıklı diğeri güzel, fethetmedikleri ülke yok

İtalya'da Türk rüzgarı sert esiyor. Can Yaman ve Demet Özdemir İtalyanların gönlünü fethetti.

Magazin 21 Ekim 2020 Çarşamba / 1 ay önce
Biri yakışıklı diğeri güzel, fethetmedikleri ülke yok

Ekleyen: Kozmiktürk

İtalya'da Canale5'de Can Yaman ve Demet Özdemir'in başrollerinde oynadıkları Erkenci Kuş adeta fenomen haline geldi. İtalyanlar Daydreamer'ı (Erkenci Kuş) severek izliyorlar ve hem Can Yaman'a hem de Demet Özdemir'e hayranlıklarını gizlemiyorlar. Özdemir'den önce de Can Yaman İtalya ziyareti gerçekleştirmişti. Can Yaman, Canale5'de yayınlanan Verissimo programında Silvia Toffanin'e konuk olmuştu. 

Verissimo programına konuk olan Can Yaman başarısıyla Türkiye'nin kültür elçisine dönüştü. İtalya'da Can Yaman sadece bir seks sembolü olarak görülmüyor. İtalyan basınındaki haberlerde Can Yaman'a "bello,bravo, brillante, intelligente" (yakışıklı, başarılı, ışıltılı ve akıllı) nitelendirmeleri yapılarak şu dönemin en sevilen karakteri olduğu vurgulanıyor.Yaman'ın ünü İtalya ile de sınırlı kalmadı. Başta İspanya olmak üzere birçok ülkede geniş bir kitle Yaman'ı hayranlıkla izliyor.

DEMET'DE HAYRAN BIRAKTI

Demet Özdemir de geçtiğimiz günlerde, İtalya’nın en çok izlenen programlarından Verissimo programına konuk oldu. İlk kez İtalya’ya Verissimo programına katılmak için giden Özdemir, dün akşam yayınlanan programla 2 buçuk milyon seveniyle buluştu.

İlk kez İtalya’ya Verissimo programına katılmak için giden Özdemir, dün akşam yayınlanan programla 2 buçuk milyon seveniyle buluştu. İtalya’nın en ünlü programları arasında yer alan Verissimo, her hafta dünyaca ünlü bir konuğu ağırlıyor.

Dünyanın pek çok yerinden ünlü sanatçıların katıldığı programın bu haftaki konuğu Demet Özdemir’di. Covid önlemleri sebebiyle seyircisiz çekilen programın ünlü sunucusu Silvia Toffanin’in Özdemir’i büyük bir heyecanla karşıladı.

Program boyunca kariyerinden yeni projesine kadar pek çok soruyu yanıtlayan Demet Özdemir, 2 buçuk milyon kişi tarafından izlendi. Programın yayınını sırasında büyük ilgi gösteren izleyiciler gece boyunca Twitter üzerinden yaptıkları yorumlarla hem İtalya’da hem de Türkiye’de en çok konuşularla arasında yerini alarak, TT listesine girdi.

CNN-Magazinkolik

canyamandemetözdemir