Önce İnsan Sonra Haber

Melanie trump lüks masaj salonlarında...

Trump çiftine yakın kaynaklar, ABD medyasına yaptıkları açıklamalarda, Melanie Trump’ın gününün artık bir rutin haline geldiğini ifade etti.

Magazin 12 Şubat 2021 Cuma / 3 hafta önce
Melanie trump lüks masaj salonlarında...

Ekleyen: Kozmiktürk

* Melanie Slovenyalı. Babası Viktor Knavs, Slovenya'da Novo Mesto yakınlarında devlete ait bir araç üreticisi için araba ve motosiklet satıcısı olarak çalıştı. Annesi Amalija Knavs, Sevnica'daki çocuk giyim imalatçısında kalıpçı olarak çalıştı. Melania Trump tek çocuk değil, bir ablası ve bir üvey erkek kardeşi var...

ABD’de eski başkan Donald Trump’ın azil davası devam ederken, Melania Trump’ın Beyaz Saray’dan ayrıldıktan sonra gününün büyük çoğunluğunu lüks masaj ve spa salonlarında rahatlayarak geçirdiği ifade edildi.

ABD’de eski başkan Donald Trump’a yönelik ikinci kez başlatılan azil davası sürerken, Melania Trump’ın Beyaz Saray’dan ayrıldıktan sonra gününün büyük çoğunluğunu lüks masaj ve spa salonlarında geçirdiği belirtildi. Trump çiftine yakın kaynaklar, ABD medyasına yaptıkları açıklamalarda, Melanie Trump’ın gününün artık bir rutin haline geldiğini ifade etti.

BEYAZ SARAY’DAN AYRILIŞ ŞEKLİNDEN DOLAYI HAYAL KIRIKLIĞI YAŞIYOR

ABD medyasına konuşan kaynaklar, Melania Trump’ın Beyaz Saray’dan ayrılış şekli yüzünden eşi Donald Trump’a kızgın ve hayal kırıklığına uğramış olduğunu belirtti. Öte yandan Donald Trump’ın başkanlık koltuğunu bırakmaması ve beraberinde Kongre baskını olayı yüzünden Melania Trump’ın imajının zedelendiğini düşündüğü ifade edildi.

DHA

abdtrumpmelaniemasaj