Önce İnsan Sonra Haber

Bu çok çirkin...

Sadece üç maçta bizden 7 puan beklemeyenler böyle bir haber çıkarabilir.

Spor 3 Nisan 2021 Cumartesi / 3 hafta önce
 Bu çok çirkin...

Ekleyen: Kozmiktürk

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Dünya Kupası Elemeleri’nde üç maçta alınan 7 puanı değerlendirmek için basın mensuplarıyla buluşsa da gündem prim haberi oldu. Tecrübeli çalıştırıcı, müsabakada başına 100 bin euro herkesin hesaplarına yatırıldı haberlerine adeta ateş püskürdü.

Kimseden bir para beklentileri olmadığının altını çizen Güneş, “Pandeminin olduğu dönemde bu haberle neyi hedefliyorsunuz. Bizim şu anki beklentimiz iyi performans. İşin sağlık boyutu da var. Hangi para sağlık ile ölçülebilir. Sadece üç maçta bizden 7 puan beklemeyenler böyle bir haber çıkarabilir. Bu çok çirkin. Vicdanları ile başbaşa bırakıyorum” dedi.

Prim kararını TFF Başkanı Nihat Özdemir’in vereceğini de sözlerine ekleyen tecrübeli çalıştırıcı şöyle devam etti: “Bizim hedefimiz gruptan çıkıp bir prim almak. Yalandan çok haberin tezgah olduğunu düşünüyorum. Bunun konuşulduğunu dağıtıldığını iddia edenler çıksın konuşsun. Dünya Kupası’na gidersek zaten bir para gelecek. Biz de oturup o zaman konuşuruz. Bu haberi yazanın ahlak değerleri sıfırlanmış. Sinirleniyorum gerçekten. 13 oyuncumun testi pozitif ben onlara üzülüyorum.”(Fanatik)

şenolgüneşprim