Bizi uçuracak sistem işlemiyor. İşte parlamento kökenli birkaç bakandan başkasını tanıyan, duyan, önemli bir icraatını gören var mı? 

7 düvelin  üstümüze geldiği şu günlerde yine millete düştü iş, yine sandıkta görecekmişiz hesabını 7 düvelin...

Ama bizim hükümetten tık yok. Milletin işi gücü var, kendine belediye başkanı, belediye meclisi üyesi, il genel meclis üyesi, muhtar falan seçecek; araya iş sokuşturup milleti meşgul etmesenize kardeşim .

Daha hızlı daha çabuk olacaktık, tak diyecektik, şak olacaktı, ne oldu hızlı diye bindiğimiz trenler bile Ulus'tan Sincan'a gidemiyor...

Farkında değil misiniz kimse insiyatif almıyor, kimse sormadan hiçbir şey yapmıyor, sistem işlemiyor, çalışmıyor...

Ulaştırma Bakanlığı'na bağlı köprüden geçiyorsunuz, İçişleri Bakanı'na bağlı polisler ceza yazıyor, maliye bakanına bağlı vergi daireleri bunu tahsil ediyor ve bütün bunları kim affediyor? Meclis Başkanı müstakbel İstanbul  Belediye Başkan Adayı. Hani ne oldu sisteme?

Biri ayda 15 kilogram et yiyoruz diyor güne vursan yarım kiloya tekabül eder ki bedava verseler yiyemezsin. Diğeri 'kafama silah dayayıp başımıza geç dediler geçmedim' diyor. Bunlar konuşanlar, konuşmayanların adını da halini de bilmiyoruz. Ama onlar da anlı şanlı bakanlar. Yani başkan yarıları... Başkan yarısı demişken (Bşk.Yrd.) onu da gören tanıyan yok .

Kabul edin olmadı, bu çocuk okumayacak...

Hemen okuldan alıp sanayiye çırak verin, hem siz kurtulun hem memleket...